Opinie o nas

podziekowanie600.jpg
Byłam bardzo ciekawa, jak bedzie wyglądać krem ukręcony przez KuręModową?!
I byłam potrojnie miło zaskoczona. Dwa pięknie zapakowane słoiczki czekały na mnie w woreczku.
Razem z córką miałysmy świętną zabawę smarując się wzajmenie. Krem ciekawie pachnie, ma doskonałą konsystencję, odżywia. A cala procedura smarowanie się z dzieckiem po prostu relaksuje:)
I kwestia ceny-te trzydziesci kilka zlotych to naprawdę niewielka cena za produkt stworzony dokladnie dla naszych potrzeb i bonusem pozytywnej energii!
— Marlena
Bardzo polecam Panią Justynę. Mam problemy z żołądkiem, a raczej miałam :). Odwiedziałam już kilku lekarzy, byłam nawet w szpitalu, ale nikt nie pomógł mi tak jak Pani Justynka ! Pytania, które zadawała mi podczas spotkań dotyczące złego samopoczucia, nigdy nie zostały postawione przez lekarzy, a naprawdę były to podstawowe pytania! Teraz, po wprowadzeniu diety i całego trybu życia, w którym pomogła mi Pani Justynka czuje się o wiele lepiej !
Polecam wszystkim konsultacje u Pani Justyny !
:)
— Pani Sylwia
Justynę poznałam pare lat temu, jesteśmy sąsiadkami, dzięki niej i jej podejściu do zdrowia, zmieniłam swoje myślenie na temat odżywiania i dbania o siebie i Córkę.... To wspaniała, ciepła osoba, bardzo empatyczna i uduchowiona. Inspiruje mnie od dawana i świetnie jej to idzie.... polecam jej usługi z całego serca, bo ona to robi z serca...
— Pani Olga
Jesteśmy po warsztatach zdrowych słodkości. Dzieci zachwycone a zdrowe słodycze już zjedzone....;) jutro robimy kulki mocy:))))
— Ewa Kulik

 

Najpiękniejsze wspomnienia projektowe

Studio Kulinarne „Dzieciaki gotują”- warsztaty „Odkrywcy zdrowych smaków”

 

Restauracja Porcja – warsztaty chlebowe, warsztaty kosmetyczne

 

Movimento- Klub Zdrowej Tarczycy dla osób z chorobami autoimmunologicznymi typu Hashimoto

 

Lokalny Informator 

Dzieciaki Gotują w Cotton Mill Klubobawialnia dla dzieci to warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Uczestnicy zajęć poznają nowe przepisy, uczą się łączyć składniki i poznają smaki. Młodzi kucharze pod czujnym okiem opiekunów, samodzielnie przygotowują potrawy, dbając o ich smak i prezentację.

Chrupiąca skórka i miękkie, pachnące wnętrze – pyszny, domowy chleb. Nauczymy Was, jak upiec go w domu i na zawsze pożegnać głęboko mrożone pieczywo ze sklepów. 

W programie: tajemna wiedza na temat zakwasu i pieczenia chleba oraz poczęstunek – pieczywo z roślinnymi pastami. Każdy uczestnik otrzyma porcję kilkuletniego zakwasu żytniego w ozdobnym szklanym słoiczku, przepis na domowy wypiek, listę zdrowych zamienników i, a może przede wszystkim, wiedzę o tym, jak wrócić do tradycyjnego rytuału, dzięki któremu dom będzie pachnieć świeżym chlebem. 

Klub Zdrowej Tarczycy to klub, do którego zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie, a szczególnie chorych na Hashimoto. Stworzymy małą, pozytywną społeczność, która będzie się wspierać i inspirować. Podczas Dnia Otwartego opowiemy Wam o pomyśle na Klub, przygotujemy i zdegustujemy zdrowe słodkości, poznamy ćwiczenia wzmacniające dedykowane Hashimoto i weźmiemy udział w ćwiczeniach emisji głosu, tak ważnych dla osób z chorą tarczycą. 

Projekt informatora o miejscach, gdzie można zaopatrzyć się w zdrową żywność. Zawierał on listę sklepów ze zdrową żywnością, wytwórców nieprzetworzonej żywności w województwie łódzkim, którzy współtworzą projekt drukowanej wersji.


odkrywcy zdrowych smaków

11 września odbyła się premiera naszej pierwszej książeczki dla dzieci i rodziców, dla Odkrywców Zdrowych Smaków:)))
Cena dla uczestników warsztatów 7zł, cena regularna 10zł


Ekosenior

 

Kura Modowa brała udział w organizowaniu warsztatów o tematyce zdrowego odżywiania w ramach projektu EKOSENIOR (projekt Fundacji Rodzice Przyszłości)