Opinia o Zielonej Odnowie

Mam na imię Ania i jestem pracującą mamą dwójki dzieci. Do tej pory tym tłumaczyłam wiele zaniedbań, których się dopuściłam wobec siebie samej. W dniu swoich 35 urodzin postanowiłam zrobić sobie prezent i wreszcie zadbać o siebie i swoje zdrowie. Zgodnie z prawdą, której się trzymam, że konkretne rzeczy i wydarzenia pojawiają się w najlepszym dla nas momencie, znalazłam w internecie Zieloną Odnowę. 3 spotkania co dwa tygodnie, dieta, ruch - mój umysł się buntował. Mówił “Nie masz czasu”, “nie dasz rady”. Nie posłuchałam tylko szybko umówiłam się na spotkanie. To co mogę powiedzieć o Zielonej Odnowie to, że zdecydowanie nie jest to program standardowego odchudzania serwowany u tradycyjnego dietetyka. Podczas pierwszego spotkania Justyna kładła duży nacisk na poznanie przyczyn (m. in. według Totalnej Biologii) mojej nadwagi oraz zapoznała mnie z pojęciem uważnego jedzenia. To zdecydowanie klucz do sukcesu. Dieta, którą proponuje Justyna jest łatwa w przygotowaniu i co najważniejsze elastyczna. Mogę wybierać, zmieniać kolejność według tego co w danej chwili mi pasuje. Podejście Tradycyjnej Medycyny Chińskiej również jest ciekawe i przypadło mi do gustu.

Kolejne spotkanie to trening slow joggingu. Tu nie ma czego opisywać tylko trzeba doświadczać:) . Tą aktywność łatwo wpleść w codzienny grafik. Dziś nawet moja córka poprosiła mnie, czy może iść ze mną pobiegać. Pełen sukces:) Daję dobry przykład dzieciom plus spędzam z nimi aktywnie czas.

Ostanie zajęcia to analiza kolorystyczna. Świetna zabawa połączona z odkrywaniem swojej kobiecości. Nie bez przyczyny Justyna nazwała swoją firmę Kura Modowa:)

Już nie mogę się doczekać, kiedy wyruszę na modowe zakupy według wskazówek, które dostałam.

Niby na tym Zielona Odnowa się kończy, ale ja uważam że to dopiero początek mojej nowej drogi. Dostałam od Justyny wiele ciepłego wsparcia oraz masę kontaktów - dzięki niej byłam na kursie makijażu, zapisałam się na modelujące masaże oraz mam zamiar wybrać się do poleconego psychologa. Czuję się jednocześnie zaopiekowana ale i gotowa na samodzielne działania.
— To był najlepszy prezent urodzinowy, jaki dostałam:) Ania

Opinie o nas

opinia.png
podziekowanie600.jpg
Byłam bardzo ciekawa, jak bedzie wyglądać krem ukręcony przez KuręModową?!
I byłam potrojnie miło zaskoczona. Dwa pięknie zapakowane słoiczki czekały na mnie w woreczku.
Razem z córką miałysmy świętną zabawę smarując się wzajmenie. Krem ciekawie pachnie, ma doskonałą konsystencję, odżywia. A cala procedura smarowanie się z dzieckiem po prostu relaksuje:)
I kwestia ceny-te trzydziesci kilka zlotych to naprawdę niewielka cena za produkt stworzony dokladnie dla naszych potrzeb i bonusem pozytywnej energii!
— Marlena
Bardzo polecam Panią Justynę. Mam problemy z żołądkiem, a raczej miałam :). Odwiedziałam już kilku lekarzy, byłam nawet w szpitalu, ale nikt nie pomógł mi tak jak Pani Justynka ! Pytania, które zadawała mi podczas spotkań dotyczące złego samopoczucia, nigdy nie zostały postawione przez lekarzy, a naprawdę były to podstawowe pytania! Teraz, po wprowadzeniu diety i całego trybu życia, w którym pomogła mi Pani Justynka czuje się o wiele lepiej !
Polecam wszystkim konsultacje u Pani Justyny !
:)
— Pani Sylwia
Justynę poznałam pare lat temu, jesteśmy sąsiadkami, dzięki niej i jej podejściu do zdrowia, zmieniłam swoje myślenie na temat odżywiania i dbania o siebie i Córkę.... To wspaniała, ciepła osoba, bardzo empatyczna i uduchowiona. Inspiruje mnie od dawana i świetnie jej to idzie.... polecam jej usługi z całego serca, bo ona to robi z serca...
— Pani Olga
Jesteśmy po warsztatach zdrowych słodkości. Dzieci zachwycone a zdrowe słodycze już zjedzone....;) jutro robimy kulki mocy:))))
— Ewa Kulik

 

Najpiękniejsze wspomnienia projektowe

Studio Kulinarne „Dzieciaki gotują”- warsztaty „Odkrywcy zdrowych smaków”

 

Restauracja Porcja – warsztaty chlebowe, warsztaty kosmetyczne

 

Movimento- Klub Zdrowej Tarczycy dla osób z chorobami autoimmunologicznymi typu Hashimoto

 

Lokalny Informator 

Dzieciaki Gotują w Cotton Mill Klubobawialnia dla dzieci to warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Uczestnicy zajęć poznają nowe przepisy, uczą się łączyć składniki i poznają smaki. Młodzi kucharze pod czujnym okiem opiekunów, samodzielnie przygotowują potrawy, dbając o ich smak i prezentację.

Chrupiąca skórka i miękkie, pachnące wnętrze – pyszny, domowy chleb. Nauczymy Was, jak upiec go w domu i na zawsze pożegnać głęboko mrożone pieczywo ze sklepów. 

W programie: tajemna wiedza na temat zakwasu i pieczenia chleba oraz poczęstunek – pieczywo z roślinnymi pastami. Każdy uczestnik otrzyma porcję kilkuletniego zakwasu żytniego w ozdobnym szklanym słoiczku, przepis na domowy wypiek, listę zdrowych zamienników i, a może przede wszystkim, wiedzę o tym, jak wrócić do tradycyjnego rytuału, dzięki któremu dom będzie pachnieć świeżym chlebem. 

Klub Zdrowej Tarczycy to klub, do którego zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie, a szczególnie chorych na Hashimoto. Stworzymy małą, pozytywną społeczność, która będzie się wspierać i inspirować. Podczas Dnia Otwartego opowiemy Wam o pomyśle na Klub, przygotujemy i zdegustujemy zdrowe słodkości, poznamy ćwiczenia wzmacniające dedykowane Hashimoto i weźmiemy udział w ćwiczeniach emisji głosu, tak ważnych dla osób z chorą tarczycą. 

Projekt informatora o miejscach, gdzie można zaopatrzyć się w zdrową żywność. Zawierał on listę sklepów ze zdrową żywnością, wytwórców nieprzetworzonej żywności w województwie łódzkim, którzy współtworzą projekt drukowanej wersji.


odkrywcy zdrowych smaków

11 września odbyła się premiera naszej pierwszej książeczki dla dzieci i rodziców, dla Odkrywców Zdrowych Smaków:)))
Cena dla uczestników warsztatów 7zł, cena regularna 10zł


Ekosenior

 

Kura Modowa brała udział w organizowaniu warsztatów o tematyce zdrowego odżywiania w ramach projektu EKOSENIOR (projekt Fundacji Rodzice Przyszłości)