Misja Pracowni Odżywiania Naturalnego Kura Modowa.

Pracownia Odżywiania Naturalnego to miejsce stworzone dla Was przeze mnie - Justynę Ossowską,dietetyka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, konsultanta Biologii Totalnej, miłośniczkę slow-life. Studiuję medycynę chińską, specjalizacja materia medica ziół chińskich. Nieustannie się szkolę w odżywianiu terapeutycznym. Pragnę, aby w Pracowni powstawały dzieła mające służyć zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Moją domeną są warsztaty zdrowego odżywiania i naturalnej kosmetyki połączonej z wizerunkiem 4 pory roku.

Udzielam również konsultacji indywidualnych z zakresu ustawienia diety pod kątem dolegliwości chorobowych, z elementami Biologii Totalnej, posiadam doświadczenia własne z chorobą autoimmunologiczną tarczycy Hashimoto, od 4 lat nie przyjmuję leków syntetycznych.

Staram się by pacjenci zrozumieli proces w jakim się znajdują, jakie są przyczyny dolegliwości na poziomie ciała, jaki wpływ mają emocje, oraz by sami decydowali o zmianach.

Zapraszam na spotkania!

Współpracuję z Fundacją Rodzice Przyszłości, Fundacją Instytut Działań Twórczych 3 Piętra, Biosynergia oraz z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego.

Konsultacje indywidualne w Pracowni: ul.Lipowa 15/17 Łódź

w poniedziałki : Cetena Centrum Terapii Naturalnych Tkalnia Świadomości w Łodzi. ul.Przełajowa 14.

Pomysł Pracowni powstał w wyniku spotkania Justyny Ossowskiej i Zuzanny Bedyniak z Cztery Pory Roku, Centrum Kreowania Wizerunku w Łodzi.